Eglīšu iedegšana "Zvaniņos"

2020.gada 7.decembrī

Article image

Ir iesācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks…

 

     Arī mūsu bērnudārza bērni ļoti gaida Ziemassvētkus, tādēļ 30.novembra rītā bija sajūsmas pilni, ieraugot bērnudārza pagalmā eglīti. Kas to būtu varējis tur atnest? Laikam Rūķi gribējuši bērnus iepriecināt un pavisam nemanāmi to nolikuši! Kopā ar grupu skolotājām bērni vienojās, ka svētkus gaidot, eglītei nepieciešamas rotiņas, tādēļ katra grupiņa rīta cēlienā devās eglīti izrotāt.

     Pēcpusdienā lielākie bērni bija ārā pie eglītes, bet paši mazākie visu vēroja pa lodziņu. Rūķi gan paši nebija ieradušies, bet atsūtījuši palielu maisu ar pārsteigumu visiem bērniem. Pie eglītes skanēja jaukas Ziemassvētku dziesmiņas, bērni lūdza eglīti, lai tā iededz savas gaismiņas un notika Brīnums - eglīte iemirdzējās spoža jo spoža! Bet jāpaskatās taču Rūķu atnestajā maisā, kur bērni atrada ne tikai Rūķu “vitamīnus”, bet arī paša Ziemassvētku vecīša rakstītu vēstuli. Vecītis apliecināja, ka bērni daudz darbojušies, cītīgi apguvuši jaunas lietas, bijuši draudzīgi. Bērni saprot - nu jau vairs šaubu nav, Ziemassvētki drīz būs klāt!


Vēlam visiem bērniem, viņu ģimenēm un darbiniekiem skaistu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!Informāciju sagatavoja PII "Zvaniņi" metodiķe Silvija Rijniece


Vairāk fotogrāfiju aplūkojamas mājaslapas sadaļā GALERIJA.

Atpakaļ