Ziemassvētku gaidīšanas laiks un svinības mūsu bērnudārzā

2020.gada 30.decembrī

Article image

  Ziemassvētku pasākumi visās bērnu grupās bija ļoti rūpīgi gatavoti. Bērni bija mācījušies dziesmiņas, dzejoļus, domājuši, kā iepriecināt savus mīļos, cepot piparkūkas un gatavojot dāvaniņas. Grupu skolotājas kopā ar bērniem apspriedušies un nolēma ar bērnu darbiņiem rotāt grupas un bērnudārza telpas. Čaklie pirkstiņi veidoja sirsniņas, rūķīšus un citus “brīnumus”. Reizēm viss bērnudārza gaiss smaržoja kā vislabākajā ceptuvē!

     Vienīgi bērni nebija īsti pārliecināti, vai šogad Ziemassvētku vecītis viņus apciemos, jo ir jāuzmanās no vīrusa. Pienāca ilgi gaidītā svētku diena un.. Tavu prieku! Ziemassvētku vecītis šogad bērnus nebija aizmirsis! Pavisam mundrs un priecīgs, ievērojot drošības pasākumus, viņš bija klāt! Te nu bija laiks atcerēties visu, ko mācījušies, kopā priecāties, iet rotaļās un braukt vecīša kamanās. 

     Bērnudārza darbinieki pateicas vecākiem par iesaistīšanos svētku sagatavošanā, palīdzot sagādāt eglītes, kopā ar bērniem mācoties dzejolīšus, sapošot bērnus svētkiem, mācot bērniem teikt labus vārdus draugiem un skolotājām!


Lai mums visiem veselīgs, darbīgs un radošām  idejām bagāts Jaunais 2021.gads!


Informāciju sagatavoja PII "Zvaniņi" metodiķe Silvija Rijniece GALERIJAS

Atpakaļ